Помітили помилку...
Виділіть її та натисніть клавіші Shift + Enter і надішліть виправлення


про село - Оголошення

Спасибо!

Это самое первое, что  мы  Вам  хотели сказать, и скажем  ещё не раз. Этот год не был лёгким или простым.  Произошло много событий, мы все стали немного старше, мудрее и, конечно, сильнее. Но мы бы ни за что не справились без Вашей поддержки! С каждым годом наш сайт становится больше информационный и познавательный, мы открываем новые направления, добавляем новые разделы. Мы хотели бы, чтобы он получился удобным, комфортным и обязательно интересным. Мы стараемся как можно быстрее исправить все ошибки, которые  возникают в процессе сбора и подачи информации. Ещё раз спасибо за терпение и понимание!

Спасибо за то, что выбрали нас, спасибо за ваши отзывы и рекомендации! Благодаря Вам мы не просто растём, – мы становимся лучше, и мы хотели , чтобы Вы знали, что это – Ваша заслуга!

ДЯКУЄМО!

Це найперше, щоми Вам хотіли сказати, і скажемо ще не раз.

Цей рік не був легким або простим. Відбулося багато подій, ми всі стали трохи старше, мудріше і звичайно сильніше. Але ми б нізащо не впоралися без Вашої підтримки!

З кожним роком наш сайт стає більше інформаційний та пізнавальний, ми відкриваємо нові напрямки, додаємо нові розділи. Ми хотіли б, щоб він вийшов зручним, комфортним і обов'язково цікавим. Ми намагаємося як найшвидше виправити всі помилки, які виникають в процесі збору та подачі інформації. Ще раз спасибі за терпіння і розуміння!

Щоб наша держава
Цвіла й багатіла
Та місце достойне
У світі посіла.
Хай вас не лякає,
Що ціни на газ
Підніме Росія
У декілька раз.
Бо ми українці,
Ми сильна є нація,
Нас навіть не стерла з землі радіація.
А ви щоб всміхались І були здорові
Та завжди купались
У морі любові.
Снаги вам і сили
У новому році,

ДЯКУЄМО за те, щови брали нас, ДЯКУЄМО за ваші відгуки та рекомендації! Завдяки Вам ми не просто ростемо, - ми стаємо краще, і ми хотіли, щоб Ви знали, що це- Ваша заслуга!

Останнє оновлення (Понеділок, 16 грудня 2013, 22:45)

 

Коментарі  

 
-1 #1 profile 31.10.2018 20:56
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити