Помітили помилку...
Виділіть її та натисніть клавіші Shift + Enter і надішліть виправлення


Вілкритий лист Голові Київської обласної адміністрації УЛЬЯНЧЕНКО В.І.

про село - Новини

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ 
Голові Київської обласної адміністрації УЛЬЯНЧЕНКО В.І.
ВАТ " Баришiвський "Ветсанутильзавод"(Київська обл.., Баришiвський р-н, с. Волошинiвка, вул. Шевченка 7, (7276) (+380447652299)

Шановна ВІРА ІВАНІВНА!

Дачний масив , в який входить кооператив «Оазис», знаходиться на відстані 2-3 км від Баришiвського Ветсанутильзаводу. На території дачного кооперативу у дні , коли працює завод, нічим дихати. Завод майже завжди працює у вихідні дні, коли люди приїжджають на дачу подихати свіжим повітрям. Очевидно, що така активність виробництва саме на вихідні дні пов′язана з бажанням уникнути перевірок з боку відповідних органов, які в ці дні не працюють. Представники кооперативу оглянули завод в неділю 18 липня 2007 року під час його роботи. Стан будівлі плачевний, вікна розбиті. Територія заводу захламлена, на території стоїть неймовірний сморід. Пар, що утворюється під час роботи, з наявністю оксидів азоту, діоксидів сірки, оксидів вуглецю та ін., шкідливих для людини, виводиться у розбите вікно без будь- якої очистки і з потоком вітру переноситься на дачні участки. Людей, особливо дітей, нудить, а сам сморід – це запах трупного яду.

Крім того, у 2006 році без будь-якого інформування громадькості, поблизу дачного кооперативу в недобудованій будівлі відкрили цех по виробництву м’ясо-кісткового борошна, від якого також почав розповсюджуватися сильний сморід. Таким чином, дачний массив, на якому відпочиває декілька тисяч жителів Києва, виявився оточений двома екологічно шкідливими виробництвами.

Безвідповідальність органов місцевого самоврядування сіл Устинова Гребля, Волошинівка, Веселинівка підриває наше здоров’я і здоров’я місцевого населення, яке не поінформоване про наявність отруйних викидів і постійне розповсюдження їх в радіусі не менше 4-5 км.

Ми вимагаємо створити компетентну комісію з включенням представників садового товариства для обстеження екологічної безпеки виробництва і дотримання всіх норм небезпечних викидів в атмосферу .

Делегуємо представляти наші інтереси при розгляді даного питания Богдан Тетяні Зіновіївні, к.б.н., доценту Факультету біотехнології та біотехніки Національного Технічного Університету України « Київський Політехнічний інститут»

Останнє оновлення (Понеділок, 26 квітня 2010, 18:47)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити