Помітили помилку...
Виділіть її та натисніть клавіші Shift + Enter і надішліть виправлення


День Села 2012

про село - Новини

03 ЧЕРВНЯ 2012 РОКУ В НЕДІЛЮ, БІЛЯ 16.00

ВЕЛЬМИШАНОВНІ, ДОРОГІ
СКОПЧАНИ - ВЕСЕЛИНІВЦІ!

Святкуємо День Села ВЕСЕЛИНІВКА !!!! Запрошуємо всіх – і тих, хто мешкає в селі Веселинівка , і тих, хто виїхав з нього, але душею і серцем завжди є і буде у рідній ВЕСЕЛИНІВЦІ, нащадків скопчан-веселинівців, до участі в святкуванні
390 РІЧНИЦІ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ СЕЛА. Хай хтось щось розповість з пережитого, хтось зможе запропонувати номер до концертно - розважальної програми, а хтось, можливо, і фінансову підтримку проведення святкування.

Зголошуйтеся, признавайтеся, адже немало нас є. Пишаймося тим, що ми Скопецькі, Веселинівські !

 

Контактні тел.: Хасуев Руслан 097 5021297;

Карунка Надія: 098 9992020

ЗБЕРЕМОСЯ НА МАЙДАНІ, 03 ЧЕРВНЯ 2012РОКУ В НЕДІЛЮ, БІЛЯ 16.00. КУПНО І СВЯТКУЙМО! ЩИРО І РОЗКУТО! БО МИ ЦЬОГО ВАРТІ!

Це добра нагода згадати імена тих односельчан, які свого часу зробили добрі справи для села. Для проведення свята створено оргкомітет. Свято розпочнеться з самого ранку Службою Божою у церкві Свято-Троїцької парафії. Пройде виставка виробів старовинної культури: рушників, хусток, української вишивки...та майстер клас з писанкарства, ляльки – мотанки, плетіння з лози, коріння сосни. Козацький куліш. Святковий урочистий концерт відбудеться на центральному умовному майдані в центрі села. Ведучі розкажуть про знаменитих людей - вихідців із нашого села, про їх добрі справи і взагалі всіх, всіх хто доклав свої руки і сили до збереження села Веселинівка.Театралізована концертна вистава за участю артистів району та м. Києва Сільський хор виконає свої улюблені пісні. Цього дня в селі Веселинівка поставлять зелений дуб. На прикінці свята - танці , дискотека для молоді та святковий салют.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА СВЯТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

Останнє оновлення (Вівторок, 05 березня 2013, 21:53)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити