Помітили помилку...
Виділіть її та натисніть клавіші Shift + Enter і надішліть виправлення


Галабурда Віктор Геннадійович

про село - Люди

«Часто вспоминаю свою молодость, учебу в Веселиновской школе, подработку в колхозе, помню многих своих друзей и переживаю за родственников. Хочется приехать, если позволит здоровье на Родину, поклониться могилам своей дорогой мамы и другим родным и близким, а может и встретиться со старыми знакомыми и оставшимися еще родственниками. Мой поклон родной украинской земле».

Всегда Ваш
Виктор Галабурда
г. Москва, 10 февраля 2009

ГАЛАБУРДА ВІКТОР ГЕННАДІЙОВИЧ

Академік Російської Академії Транспорту.

Професор


Народився 2 січня 1937 року в селі (Скопці) Веселинівка в скромній та працьовитій родині . Дитячі та юнацькі роки пролетіли в рідному селі. З дитячих років пізнав тяжку хліборобську працю в колгоспі, допомагав мамі по господарству. В 1952 році успішно закінчив Веселинівську семирічну школу. Після закінчення 7-річної сільської школи, на сімейній нараді, не дивлячись на післявоєнні труднощі, було прийнято рішення - продовжити навчання. Молодий юнак поступає до Київського технікуму залізничного транспорту, який успішно закінчує в 1955 році.
За розподіленням, Віктора Геннадійовича направляють на роботу в Свердловську область, економістом на вапняний завод.
В червні 1956 року, молодого спеціаліста призивають до лав Радянської Армії, спочатку направляють на 5 місяців на цілину, в Казахстан для збирання врожаю, а потім на Далекий Схід в Приморський Край. Служба проходить у військах Протиповітряної оборони. В червні 1959 року Віктор звільняється в запас.
У вересні 1959 року, сержант запасу Галабурда В.Г. поступає на навчання до Московського інституту інженерів залізничного транспорту (МІІЗТу). Успішно навчається і бере активну участь у громадському житті факультету та інституту. Його обирають секретарем комсомольського бюро факультету. Скромність, наполегливість та працьовитість, загартованність труднощами воєнного та післявоєнного життя, додають Віктору Геннадійовичу наснаги та бажання вчитися і в 1965 році він блискуче, на відмінно, закінчує навчання в інституті і отримує диплом з відзнакою по спеціальності – інженер – економіст шляхів сполучення .
В цьому ж році, його обирають секретарем комітету комсомолу Московського інституту інженерів залізничного транспорту (МІІЗТу). Одночасно Віктор Геннадійович вступає до аспірантури МІІЗТу. Протягом майже трьох років він поєднує навчання в інституті з комсомольською роботою .
В 1971 році успішно захищає дисертацію і протягом п’яти років працює завідуючим науково-дослідної лабораторії, а потім переходить на викладацьку роботу вже доцентом кафедри і наполегливо працює над докторською дисертацією .
В 1988 році успішно її захищає, а в 1991 році заслужено отримує вчене звання професора.
В період з 1998 по 2003 роки очолює кафедру «Економіка і управління на транспорті» Московського інституту інженерів залізничного транспорту (МІІЗТу).
За своє наукове життя, наш земляк, професор Галабурда В.Г. опублікував більше 170 наукових і учбово-методичних робіт, в тому числі більше 10 книг і підручників (включаючи і в співавторстві) з проблем оптимального планування перевезень з застосуванням ЕОМ, а також з економіки і управління на транспорті.
Під його науковим керівництвом були захищені 22 кандидатські та 4 докторські дисертації .
Держава високо оцінила трудові та наукові досягнення Віктора Геннадійовича. Він нагороджений низкою державних , відомчих нагород та почесних звань, в тому числі медалями «За доблесну працю», «Почесний працівник вищої освіти», «Почесний залізничник», «Почесний професор МІІЗТу», «50 років освоєння цілини», відзначений цінними подарунками та Почесними грамотами, в тому числі і іменним годинником Міністра шляхів сполучення.
Понад 50 років, поруч з Віктором Геннадійовичем всі труднощі і не гаразди, успіхи і невдачі розділяє його дружина Антоніна Іванівна. Разом вони проживають в місті Москва. Мають дорослих доньку та сина, допомагають виховувати трьох онуків.
Сьогодні Віктор Геннадійович працює професором на кафедрі Московського інституту інженерів залізничного транспорту (МІІЗТу).Є дійсним академіком Російської академії транспорту.

Останнє оновлення (Четвер, 27 травня 2010, 12:21)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити