Помітили помилку...
Виділіть її та натисніть клавіші Shift + Enter і надішліть виправлення


Воскресіння Господнє

Духовність - ЦЕРКВА – ШЛЯХ ДО НЕБА

Христос  Воскрес!

Воскресіння Господнє –  це велика, незбагненна тайна премудрості і промислу Божого. Воно дало нам життя, основу нашої віри; воно є сенсом нашого буття і подвигу у Христі.  Тайна ця незбагненна для  розуму, але така близька і рідна, доступна нашій душі! Радість Воскресіння Господнього стала першою і головною проповіддю апостолів Христових. «Якщо Христос не воскрес, то даремна наша віра» - повчав святий Павел – апостол народів.
Пасха наша – це воскреслий Христос. Його воскресіння – це наша радість і втіха, наше воскресіння і наше вічне, блаженне життя з Богом. Пасха Господня – це «торжество із торжеств» - співає в цей день свята Церква. «Христос Вос-крес – воістину Воскрес!» - у цьому привітанні ми подібно до Апостолів проповідуємо тайну Любові і великої благодаті Божої.
Від імені Баришівського благочиння та парафіян с.  Веселинівки Української Православної Церкви Київського Патріархату вітаю усіх з великим святом Світлого Христового Воскресіння. Нехай це свято розвіє політичні чвари, зблизить наш люд у Христовій любові, у Його Єдиній Помісній Українській Православній Церкві, Церкві українського народу.

Воістину Христос Воскрес!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити