Помітили помилку...
Виділіть її та натисніть клавіші Shift + Enter і надішліть виправлення


Духовність - ЦЕРКВА – ШЛЯХ ДО НЕБА

Настоятель Свято-Троїцької парафії с.Веселинівка, Баришівського р-ну, Київської обл.

Отець Володимир

В миру - Боренько Володимир Юліанович.

Народився 21 липня 1987р., в с. Мерещів, Перемишлянського р-ну, Львівської обл.

Батьки селяни. Одружений, є дитина. З семи років почав навчатись в школі, яку закінчив з дипломом середньої освіти в 2005 році. В тому ж 2005 році вступив навчатись у Львівську Православну Богословську Академію.

Під час навчання, був нагороджений церковною нагородою: медаллю «Христа Спасителя».

А також, став автором двох письмових робіт, бакалаврської з темою: «Значення притч і блажеств у новому Завіті», і магістерської з темою: «Новозавітня  місія Ісуса Христа на землі».

У 2009 році прийняв сан святенника, в який руко положив Патріарх Філарет та призначений ставлеником у Володимирський Кафедральний Собор м. Києва.

Із 20 травня 2010 року митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Бориспільським Дмитрієм, отримав указ, про призначення настоятелем Свято-Троїцької парафії с. Веселинівка, Баришівського р-ну, Київської обл..

А також брав активну участь у художній самодіяльності с. Мерещів та м. Перемишлем, через що був удостоєний бути присутнім на приїзді Вселенського Патріарха Варфоломія на Україну в 2008 році.

Є членом синодального управління духовно-патріотичного виховання у зв’язках зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України.

 

Останнє оновлення (Неділя, 14 листопада 2010, 12:46)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити